• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Facebook’un Yeni Uygulamaları Yayınladı!

En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Facebook, yeni uygulamalarını Android ve iOS kullanıcılarına sundu.

Facebook Messenger için 4 ayrı uygulama bulunurken, iş odaklı Facebook at Work uygulaması da F8 Geliştirici Konferansının ardından App Store ve Play Store’daki yerlerini aldılar.

Facebook Messenger için yayınlanan uygulamaların isimleri şöyle; Strobe for Messenger, Sound Clips for Messenger, Shout for Messenger ve Selfied for Messenger.

Uygulamaları kısaca tanıyalım..

Strobe for Messenger uygulaması: Uygulama üzerinden hazırladığınız gif’leri Messenger üzerinden istediğiniz kişilerle paylaşabiliyorsunuz.

Sound Clips for Messenger uygulaması: Önceden yüklenmiş birçok ses efektini Messenger üzerinden göndermenizi sağlıyor.

Shout for Messenger uygulaması: Snapchat’e benzerliğiyle dikkat çeken uygulama, fotoğrafların üzerine yazı yazılmasını sağlıyor.

Selfied for Messenger uygulaması: Yalnızca Selfie çekmenizi ve paylaşmanızı sağlıyor. Mutlu, üzgün, sinirli gibi durum kalıplarına göre Selife çekip kaydedebiliyorsunuz.

Facebook at Work uygulaması: Sadece iş verimi ile açılmış Facebook kullanıcılarının kullanabildiği uygulama, Facebook’ta bulunan iş arkadaşlarınızın paylaştıkları verileri öne çıkarıyor. Ayrıca grup oluşturup mesajlaşmanızı sağlıyor.

Facebook’un yayınladığı bu yeni uygulamalara ücretsiz olarak Play Store ve App Store’dan ulaşabilirsiniz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.