Facebook’un Yeni Video Uygulaması: Riff

riff-uygulamasi.jpeg

Sosyal medya platformlarının popülerleşmesinde büyük rol oynayan Facebook, yeni uygulamasını kullanıcılarına sundu. 20 saniyelik videolar çekip birbirine ekleyerek uzun videolar hazırlayabileceğiniz bu uygulamanın ismi Riff.

iOS ve Android kullanıcılarının her ikisi içinde yayınlanan bu Riff uygulaması, aynı ortamda olmadığınız kişilerle bile birlikte video çekmenize imkan tanıyor.

Bu uygulama ile en uzun 20 saniye video çekebiliyorsunuz. Çektikten sonra videoya etiketler ekleyerek paylaşabiliyorsunuz.

riff

Videoyu paylaştıktan sonra arkadaşlarınızda sizin gibi video çekip paylaştığınız videoya ekleyebilecekler. Böylece çok renkli videolar oluşmuş olacak. Facebook ile bu videoları paylaşabileceğiniz gibi aynı zamanda tarayıcıdan da seyredebiliyorsunuz.

Şimdilik Windows Phone için yayınlanmayan Riff uygulamasını iOS ve Android kullanıcıları indirebiliyor. Kesin bir tarih olmasa da çok yakında Windows Phone için de yayınlanması bekleniyor.

Riff uygulamasını iOS ve Android için aşağıdan indirebilirsiniz.

[market link=”https://itunes.apple.com/us/app/riff-make-videos-with-friends/id971307496?mt=8″ icon=”iOS”]

[market link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.riff&rdid=com.facebook.riff&rdot=1&feature=md” icon=”Android”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git