FastPay 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

FastPay-5-GB-Bedava-Internet-Kampanyasi.jpg

FastPay 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

FastPay 5 GB bedava internet seçeneği ile yepyeni bir kampanya! Türk Telekom, abonelerine özel FastPay kampanyasını sundu.. Türk Telekom tarafından abonelerine özel hazırlanan bu kampanya, sadece faturasız hat sahiplerini yakından ilgilendiriyor. Faturasız hat sahipleri, TL yükleme işlemlerini FastPay uygulaması üzerinden yapmaları dahilinde 5 GB bedava internet kazanabilecek.

Türk Telekom FastPay 5 GB Bedava İnternet Kampanyası hakkında merak edilenleri gelin hep birlikte inceleyelim. Daha önce karşımıza çıkan çeşitli kampanyalara bir yenisi daha eklendi! Sadece Türk Telekom faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanya ile FastPay üzerinden TL yükleme işlemi gerçekleştiren aboneler, bedava internetin sahibi olacak.

Türk Telekom’dan FastPay 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

FastPay 5 GB Bedava İnternet Kampanyasına nasıl katılım gerçekleşir? Türk Telekom bedava internet kazanmak için işte detaylar:

Türk Telekom abonesi olup ve bununla birlikte faturasız hatta sahip olan kişiler, TL yüklemesini FastPay üzerinden yapmasıyla bedava 5 GB internet kazanmış olacaktır. Türk Telekom FastPay 5 GB Bedava İnternet kazanmak için yapılması gereken tek işlem; TL yüklemelerinin FastPay üzerinden gerçekleşmesidir.

Türk Telekom 5 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen aboneler, SMS ile kayıt işlemini tamamlamaları gerekiyor. Aboneler telefonlarının mesaj bölümünden BANKA yazıp 555’e SMS göndermeleriyle kayıt işlemi tamamlanmış olacaktır.

Kayıt işleminin ardından FastPay uygulamasına giriş yaparak,  TL Yükleme seçeneği üzerinden yükleme işleminin tamamlamasının hemen ardından hatlarına otomatik olarak 5 GB internet tanımlanacak olup, yükleme miktarına bağlı olarak; günlük, haftalık ve aylık kullanım hakkına sahip olacaklardır.

Yüklediğiniz tutara göre kullanım süresi farklılık göstereceğini belirtmek isteriz. Türk Telekom FastPay 5 GB Bedava İnternet kampanyası hediyesi şu şekildedir:

  • FastPay üzerinden 40 TL yükleme yapan aboneler; günlük 5 GB internet hediyesi kazanacak.
  • FastPay üzerinden 50 TL’ lik yüklemede ise; haftalık 5 GB internet hediyesi kazanmış olacak.
  • FastPay üzerinden 100 TL’ lik yükleme yapanlar ise; aylık 5 GB internetin sahibi olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git