fastPay İle Sesli Para Çekilebilecek!

fastpay-sesli-para-cekme.jpg

DenizBank’ın geçen sene çıkardığı fastPay, kullanıcıları için yenilikler yaratmaya devam ediyor. Artık bankanın müşterisi olmaya gerek olmadan, kart kullanmadan ve ücret ödemeden sesle para gönderilebilecek.

250 bine yakın kullanıcısı bulunan fastPay, eşi benzeri olmayan sesle para çekme özelliğini yayınladı. Bu uygulama sayesinde fastPay kullanıcıları, hiçbir tuşa dokunmadan ve banka kartlarını kullanmadan yalnızca sesleriyle komut vererek DenizBank’ın atm’lerinden para çekebilecekler.

fastPay’da bulunan bu özelliği kullanmak da çok basit. Öncelikle bir atm’ye gidiyorsunuz ve fastPay uygulamasının uyarısını duyduktan sonra para çek ikonuna dokunuyorsunuz. Daha sonra çekeceğiniz miktarı söylüyorsunuz. fastPay’da ekrana gelen onayları verdikten sonra paranızı çekiyorsunuz.

fastpay

Bu özelliğin kullanılıp kullanılmayacağını ilerde göreceğiz. Ama bu yeniliğin DenizBank’ın geleceği açısından nemli bir yeri var. Ayrıca fastPay kullanan kişilerin cep telefonlarından istedikleri saatte para gönderdiklerini düşünürsek bu özellik istediği başarıyı yakalayabilir.

Ayrıca fastPay uygulaması geçen sene The Banking Technology Awards’ın 2013 En iyi ödeme sistemi ödülünün sahibi olmuştu. Bu sene de Paybefore Awards Market Mover birincilik ödülünü alarak başarısına başarı eklemiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git