FaturaTakip ile Fatura Unutma Derdine Son!

 • Onur
 • - 04 Haziran 2014

Posta kutunuza gelen faturaları bir köşede biriktirmekten, hepsini aklınızda tutmaktan bıktıysanız tam size göre bir uygulama yakın zaman içinde App Store‘da yerini aldı. FaturaTakip! Türk geliştiricilerin güzel bir arayüz ve özenle oluşturduğu uygulama fatura işlemleri konusunda tamamen hayatınızı kolaylaştırıyor.

Her ayın belirli günlerinde gelen su faturaları, elektrik faturaları, kredi kartı ödemeleri, kredi borçları aklınızda tutmaya son veriyoruz. Fatura Takip  ile bu borçları tek tek uygulamaya yerleştirip bize ne zaman ödememiz gerektiğini hatırlatmasını isteyebiliyoruz.

Uygulamanın kullanımının kolay olması ve uygulama kullanıcılar tarafından takdir edilirken FaturaTakip, iOS editörleri tarafından “Editör Seçimi” listesine alındı.

Sade Arayüz – Kolay Kullanım

Uygulamayı ilk açtığımızda karşımıza gelen ekranda

 • Güncel Ödemelerim
 • Geçmiş Ödemelerim
 • Gelecek Ödemelerim
 • ve Tüm Ödemelerim

başlıkları ile karşılaşıyorsunuz. Fatura Takip logosunun hemen altında bulunan + simgesine dokunduğunuzda Ödeme Ekle menüsü sizi karşılıyor. Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi borcun türüne göre ilerliyorsunuz.
ana ektanMesela o sırada kredi kartınızın ekstre mailini aldınız. Unutmamak için yapacağınız şey uygulamayı açıp + simgesine tıklamak ve ardından aşağıdaki görseldeki gibi uygun olan borç türüne bilgileri girmeniz yeterli.

ayrıntı

FaturaTakip V1.1 Yayınlandı!

Fatura Takip uygulaması artık V1.1 sürümü ile yayında. Fatura Takip yetkilileri kullanıcıların geri dönüşlerine oldukça önem vermekle birlikte V1.1’i sundu. Kullanıcıların geri dönüşleri ile şekllenen uygulamanın v1.1 sürümünde şu özellikler yer aldı:

 • Küsüratlı Veri Girişi

En çok yakınılan özelliklerden birisi olan küsüratlı fatura girişleri V1.1 ile dahil edildi.

 • Düzelt Seçeneği

Eklenilen borçların tekrardan düzenlenmesi için DÜZELT butonu V1.1’de uygulamaya dahil edildi.

 • Ödediklerim Bölümü

Yine birçok kullanıcı tarafından talep edilen Ödediklerim bölümü uygulamaya eklendi.

Gelişim süreci bir hayli hızlı olan uygulamada kullanıcı görüşlerinin oldukça önemli olduğundan bahsetmiştik. Yine bu doğrultuda önümüzdeki zamanlarda sunulacak Fatura Takip v1.2‘nin getirmesi planlanan özellikler aşağıda sıralanmıştır.

 • Gelecek ödemeler takvim üzerinde gösterilecek.
 • Uygulama teması tamamıyla kişiselleştirilebilecek, tema rengi ayarlanabilecek.
 • Uygulamaya özel bir şifre sistemi ile uygulama korunacak.
 • Çek/Senet gibi farklı ödeme çeşitleri eklenecek.

Kullanıcı Yorumları FaturaTakip için Çok Önemli

Geliştirici Emre Sancaktaroğlu her geri dönüş yapan kullanıcın görüşüne ve yorumuna önem verip kendisi tek tek ayrıntılı bir şekilde cevap veriyor. Bu düşünce ile uygulamayı günden güne ileriye taşıyor. Siz de uygulama hakkında her türlü görüş ve isteğinizi bilgi@faturatakip.net mail adresine gönderebilirsiniz. Ek olarak uygulama MonthlyMinder adı ile diğer dillerde de hizmet vermekte ve iTunes küresel markette yerini almış bulunmakta.

MobilAmca.Com olarak biz de bir öneride bulunarak yazımıza son veriyoruz;

Fatura işlemlerinde insanların sorun yaşadığı en önemli konulardan birisi ödeme. Her ne kadar mobil bankacılık sektörü ile bu soruna çözüm getirilmeye çalışılsa da FaturaTakip uygulamasına “Fatura Öde” özelliği eklendiğinde uygulamanın daha işlevsel ve daha kullanılabilir olacağını düşünüyoruz.

[market link=”https://itunes.apple.com/us/app/faturatakip/id875929793?mt=8″ icon=”iOS”]

Tüm Yorumlar

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.