• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Firefox OS 2.5, Android Kullanıcılarına Sunuldu!

En çok tercih edilen web tarayıcılarından biri olan Mozilla Firefox, mobil işletim sistemi Firefox 2.5 OS’u Android kullanıcılarına sundu.

Firefox OS, şimdiye kadar orta derecede özelliklere sahip akıllı telefonlar için kullanıma sunuluyordu. Artık daha yüksek akıllı cihazlar için de yayınlanmaya başladı.

Bir süredir üzerinde çalışmaları devam eden Firefox OS 2.5’in geliştiriciler için yayınlanan son sürümü gün yüzüne çıktı. Mozilla Firefox OS 2.5’i Android kullanıcıları da artık kolaylıkla indirebilecek. Önceden Android kullanıcılarının Firefox OS’un diğer versiyonlarını kullanabilmek için 3. Parti bir uygulamaya daha ihtiyaçları oluyordu. Ama son yayınlanan Firefox OS 2.5 güncellemesi hiçbir uygulamaya gerek kalmadan kolayca indirilerek kurulabilecek.

Firefox OS 2.5 güncellemesi yeni özellikleri ile birlikte kullanıma sunuluyor. Bu yeniliklerden bazıları Add-ons desteği ile ana ekrana web sitesi pinleyebilme özelliği. Bu özelikleriyle Firefox OS 2.5’in popülaritesinin ne kadar artacağını bekleyip göreceğiz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

520 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.