Flappy Bird Geri Geliyor!

Bağımlılık yaratan ve en çok oynanan oyunlardan biri olan Flappy Bird, gittiği gibi geri dönüyor.

İOS ve Android işletim sistemli telefonlardan oynanan Flappy Bird, insanlarda bağımlılık yaratması, sinir hastası edebilmesi ve popülerliği gerekçesiyle oyun tüm cihazlardan kaldırılmıştı. Oyunun yaratıcısı Dong Nguyen, bir daha da yayınlamayacağını açıklamıştı. Oyun kaldırılmadan önce oyunu telefonlarına indirenler ise biraz daha şanslıydı. Oyunu önceden indirenler kaldırılmasına rağmen oynamaya devam edebiliyorlardı.

Ama bir süre sonra Dong Nguyen, Flappy Bird oyununun yeniden geri dönebileceği ile ilgili sinyaller vermişti. Ama kesin bir tarih vermemişti. Şimdi ise oyun ile ilgili yeni açıklamalar yaptı.

Flappy Bird, Ağustosta geri dönüyor…

Oyunun geliştiricisi Dong Nguyen, CNBC’de oyunun Ağustos ayında App Store’da olacağını açıkladı. Flappy Bird oyununun yeni sürümünde başka özelliklerde bulunuyor. Tekli oyuncu modunun yanında çoklu oyuncu modu da olacak. Bu sayede kişilerin daha az bağımlı olması planlanıyor. Ayrıca bu özelliğin dışında bir yeni özellik daha bulunuyor. Uçan kuş yerine evlerin üzerinden atlayan bir adamı da oynatabileceksiniz. Bunun gibi birden fazla seçeneğiniz daha olacak.

Bu yeni özelliği ile oyun önceki kadar popüler olabilecek mi göreceğiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git