Flow Free – Android Zeka Oyunu

Flow-Free-e1367277025664.png

Flow Free oldukça anlaşılır ve renkli bir android zeka oyunu. Bağımlılık yapan bu zeka oyununa bir şans vermenizi öneriyoruz.

Flow Free android oyununda eşleşen renkler arasında bir renk çubuğu oluşturmanız gerekiyor. Ancak aynı renkleri birbirine bağlarken dikkat edin çünkü daha önceden çizdiğiniz yolun üstünden tekrar geçemezsiniz.

Android oyunu başlarda gayet kolay bölümlerle size oyunu öğretiyor ancak ilerledikçe oyun haritasının büyümesiyle birlikte uğraşmanız gereken renkler artıyor. Böylece renkli yolları çizerken daha fazla düşünmeniz gerekiyor. Aynı zamanda oyunun sağ üst köşesinde bulunan yüzdelik sayıyı da 100′ e tamamlamanız gerekiyor. Yani bütün renkleri birbirine doğru bir şekilde bağlasanız bile bölümü geçemeyebilirsiniz. Yapmanız gereken daha uzun yollar kullanarak ekranda renksiz bir alan bırakmamaya çalışmak olacaktır.

Flow Free android oyununu isterseniz serbest, isterseniz zamana karşı da oynayabilirsiniz. 750 den fazla puzzle’ a sahip zeka oyununun kullanıcıları tarafından sevildiğini söyleyebiliriz.

Flow Free android oyunu Google Play’de  160 bin kez indirilmiş ve 4.7 yıldız değerine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git