Flow Frenzy – Android Zeka Oyunu

Flow Free android oyununu Flow Free Android Zeka Oyunu başlıklı yazımızda sizlere tanıtmıştık. Bu yazımızda ise aynı oyun tarzına sahip Flow Frenzy android oyununu anlatmaya çalışalım.

Flow Frenzy android oyunu için Flow Free oyununun grafikleri iyileştirilmiş hali diyebiliriz. HD grafiklere sahip android oyununun geliştiricileri bu konuda gerçekten iyi bir çalışma ortaya koymuşlar.

Eşleşen renkleri birbirine bağlayarak oynanan zeka oyunu giderek zorlaşan ve büyüyen haritalarıyla sizi daha çok düşünmeye ve kendi stratejinizi oluşturmaya zorluyor. Zamana karşı veya serbest olarak oynayabileceğiniz android oyunu 450′ den fazla bölüme sahip. Ücretli versiyonu alırsanız bu sayı 1500′ e kadar çıkıyor.

Aynı zamanda kendi bulmacalarınızı oluşturabilirsiniz ve oyunda bir bölüm olarak oynayabilirsiniz.

Daha iyi grafikler ile Flow – renkleri eşleştirme oyununu oynamak istiyorsanız Flow Frenzy android oyununu sizlere tavsiye ediyoruz.

Flow Frenzy android oyunu Google Play’ de 1 gün içinde 2 bin kez indirildi ve 4.5 yıldız değerine sahip.

Sinan
Yazar: Sinan #editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

409 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.