• 1501 içerik
  • 24 kategori
  • 2944 yorum

FreeZone’dan Esnek Tarife!

Vodafone Freezone, 25 yaşındaki gençler için yeni tarifesiyle fırsatlar sunuyor.

2011 senesinden beri gençler için konser, sinema, alışveriş ve birçok alanda indirim imkanı sunan Vodafone FreeZone, faturasız hatlara esnetme özelliği getiriyor.

Esnek Tarife sayesinde tarifesini her ay isteğe göre ayarlamak isteyenler rahat edecek. Öncelikle gençler Hepsi Bir Arada paketini satın alacak, daha sonra içeriğini isteklerine göre ayarlayacaklar. Bu sayede gençler her ay ihtiyaçlarını tarife yada paket değişimi yapmadan giderebilecekler. Dakika, mesaj ve internet’in hangisini daha fazla kullanmak istiyorlarsa onu esnetebilecekler. Yani o ay internete daha çok ihtiyacı olan bir FreeZone’lu, bir mesaj ile ücretsiz bir şekilde internetini esneterek, diğer bir ay ise konuşmalarını veya sms’lerini esnetebilecek.

Vodafone FreeZone Esnek Tarife, 25 TL’ye yapılabiliyor. Dakikası, SMS’i ve interneti hepsi içinde olan bu paket ile FreeZone’lular rahat edecek. Ayrıca Esnek Tarife’ye numarasını taşıyarak veya yeni bir numarayla Vodafone üyesi olan gençler, tarifeden 2 içeriği birden esnetebilecekler. Hatta yaz boyunca Vodafone’lu hatlar ile sınırsız mesajlaşabilecekler. Yani internet ve dakikasını esneten gençler, 25 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS, 2 GB internet ve Vodafone’lularla sınırsız mesajlaşmanın sahibi oluyorlar.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

501 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.