Galaxy A70’in Parmak İzi Sorunu Çözüldü!

galaxy-a70.jpg

Samsung Galaxy A70, son dönemde sıkıntı yaratmaya başlayan bir sorunu çözmek için yeni bir güncellemeyi paylaştı. A serisi, bir süredir başarılı özelliklere sahip modelleriyle daha büyük bir kitleyi hedef almaya başladı.

Samsung, Galaxy A serisi sayesinde öne çıkmaya başladı. Yazılım özelliklerinin yanı sıra donanım özellikleriyle de dikkat çeken Samsung, şimdilerde A serisindeki problemleri çözmek için kolları sıvadı. Bu seride dikkat çekmeyi başaran detaylardan biri olan parmak izi okuyucusunun bazı kullanıcılar da verimli çalışmadığı görülmüştü. Bu nedenle bu sorunu ortadan kaldırmak için yeni bir güncelleme yayınlandı.

Güncellemenin boyutu ortalama 470 MB büyüklüğünde. A705GMODM2AF4 numaralı güncelleme, aynı zamanda geçtiğimiz ay meydana gelen güvenlik sıkıntılarını da düzeltiyor. Galaxy A70’in dokunmatik ekranında yaşanan problemleri ve parmak izi okuyucusunun hassasiyetini yükseltmeyi planlıyor. Çoğunlukla modeldeki parmak izi okuyucusuna dikkat çeken yeni güncelleme, birçok bölgede kullanıma sunuldu. Zamanla kullanıma açıldığı için her bölgeye aynı anda gelmeyebilir. Ama bir iki güne kalmadan bütün cihazlara geleceği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git