• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Galaxy E5’e Android 5.1.1 Geldi!

Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi, Samsung’un Galaxy E5 modeli için yayınlandı. Yayınlanan güncelleme ile ilgili detayları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz…

Samsung’un birçok yeni modeli piyasaya çıksa da yeni güncellemeler birçoğu için yayınlanmıyor. Yeni modelleri için güncellemeleri yayınlamaya çalışan Samsung, son olarak orta düzeydeki Galaxy E5 modeli için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini yayınladı.

Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi, Galaxy E5 için ilk olarak Hindistan ve Rusya’da yayınlanmaya başladı. Güncelleme ile beraber Galaxy E5, Touchwiz arayüzüne sahip oldu. Ayrıca kullanıcıların karşılaştığı stabilite problemleri ve başka birçok sorun ortadan kalkmış oldu.

Galaxy E5 için yayınlanan Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi, Türkiye’deki kullanıcılar için ne zaman yayınlanacak şimdilik belli değil. Bazen kısa sürede yayınlanan güncellemeler bazen aylar sonra gelebiliyor. 750 MB boyutundaki güncelleme OTA şeklinde indirilebiliyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

bu yazıya 1 yorum var
Görkem 20 Ekim 2015 / 23:07

Otomotik güncelleme seçeceği açık kendisi güncellenir mi?