Galaxy Note 4 ile Selfie Çekmek Daha Kolay

sidetouch_galaxynote4_sammobile-578-80.jpg

Çıkan haberlere göre Galaxy Note 4‘ün çıkacak olan modelinde 20-megapiksel kameraya sahip olacağına dair söylentiler vardı. Ama son zamanlarda gelen gelişmeler doğrultusunda 16 MP kameraya sahip olması daha olası gözüküyor.

SamMobile‘den alınan kaynağa göre Galaxy Note 4’ün kamera ayrıntıların da daha kolay fotoğraf çekmeye odaklandıklarını doğrular nitelikte. Sitede verilen açıklamaya göre

Değerli arkadaşlar, Note 4 gerçekten saniyede 30 kare hızında 3840×2160 çözünürlüğüne sahip Ultra HD video çekim kapasitesine sahip bir 16 Megapiksel Sony IMX240 kameraya sahip.

Fakat bunun yanında Note 4’ün ön kamerası 2.1 Megapiksel olarak gözüküyor. Hatırlarsak Galaxy Note 3‘ün ön kamerası 3.7 Megapiksel olarak gelmişti. Şimdilik bunlara aldanmamak gerekir elbet ön kamerasını geliştireceklerdir.

Samsung, şimdiye kadar yaşayacağınız en iyi selfie deneyimini yaşayacağınızı açıkça belirtiyor. Selfie Modunda ” Geniş Selfie “, ” Selfie Alarm”, ” Create ” gibi modlar bulunacak. Bunların en ilginç olanı Selfie Alarım diyebiliriz. Yüzünüzü otomatik olarak algılayan ve fotoğraf çekmek için izin verdiğiniz de arka kamerası ile selfie almak için size süre verecek olmasıdır.

Samsung Galaxy Note 4 Eylül ayında beklendiği gibi bizlerle buluşacak merakla beklemedeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git