Galaxy Note 4’e Güncelleme Geldi! Yenilikler Neler?

Birkaç gün önce yayınlanan Galaxy Note 4 güncellemesi, OTA şeklinde Türkiye’de de yayınlanmaya başladı. Güncelleme ile birlikte kullanıcıları neler bekliyor?

Bilindiği üzere Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 4’un daha iyi performans vermesi için güncellemeler yayınlanmaya başladı. Android 5.0 Lollipop güncellemesini önümüzdeki ay alması beklenen Galaxy Note 4, şimdilerde eski sürümünün yenilikleri ile dikkat çekiyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note4, çıktığı günden bu yana performans açısından problem yaratmayan bir telefon oldu. Hatta en iyi performans sağlayan Android işletim sistemli telefonlar arasından üst sıralarda yer alıyor. Bu yeni güncelleme sayesinde kendisini daha da güçlendiriyor.

Güncellemenin boyutu 126.27 MB. Birkaç gün önce global versiyonlara gelen bu güncelleme, Türkiye’ye de geldi. Güncelleme şuanda indirilebilir durumda. Güncellemelerinizi kontrol ederek yükleyebilirsiniz. İyi performans sağlayan Galaxy Note 4’ünüzü güncellediğiniz taktirde hem güvenlik açısından onarımları yapmış hem de cihazınızın performans kalitesini arttırmış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git