Galaxy S4 Mini Ülkemizde Satışa Çıktı

Artık tepe modellerinin bir de mini modelini çıkarmayı alışkanlık haline getiren Samsung, Galaxy S3 Mini’den sonra Galaxy S4 Mini Modelini Avrupa ile aynı anda ülkemizde satışa sundu.

Samsung Galaxy S4’ü tanıttıkdan sonra S4 Active, S4 Zoom, S4 LTE-A  ve S4 Mini gibi pek çok değişik S4 modelini de duyurmuştu. Bu modellerden en çok bekleneni olan Galaxy S4 Mini ülkemizde satışa sunuldu.

Üzerinde 1.7GHZ hızında çalışan cift çekirdekli Snapdragon 400 işlemci, Adreno 305 grafik birimi, 1.5GB RAM, 8Mp led flaş ile donatılmış kamera, 4.3″ 960 x 540 çözünürlüğünde süper amoled ekran barındıran Galaxy S4 Mini gücünü 1900 mah kapasiteli pilinden alırken Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini çalıştırıyor. Ayrıca cihazın Galaxy S4’de bulunan pek çok yazılımsal özelliğe de sahip olduğunu belirtelim.

Ülkemize 1200tl fiyatı ile giriş yapan Samsung Galaxy S4 Mini Samsung Galaxy S3 ile aynı fiyat bandına oturuyor. Fiyatına bakıldığında ise Galaxy S4 Mini’nin Sony cephesinde Xperia SP, LG cephesinde ise Nexus 4 ile yarışacağını söylemek mümkün.

Galaxy S4 Mini 1200 TL fiyatı ile ülkemizde nasıl bir satış başarısı yakalayacak merakla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.