Galaxy S5’in Özellikleri Sızdı!

galaxys55.jpg

Android telefon sektöründe birbiri ardına gelen modeller biz kullanıcılara seçenek imkanı sunarken yine biz telefon meraklılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. General Mobile’ın Elite Modeli sonra gelecek hangi telefon böyle fiyat – performans ilişkisi sunabilir diye düşünürken Galaxy S5’in özellikleri internete sızdırıldı.

Dünya genelinde beklenen telefon olan Galaxy S5’in 2 farklı işlemci ile karşımıza çıkması bekleniyor. S5′ in 3g modelinde 64 bit Exynos 6 işlemci olması beklenirken; LTE modelinde ise Snapdragon 805 işlemci olması bekleniyor. 32 ve 64 GB dahili hafıza olarak iki seçeneğe sahip olması beklenen Galaxy S5,  3 GB ram ile bekleniyor. Ama şu da unutulmamalı ki, ülkelere göre farklılık gösterebilecek olan özelliklerle karşımıza çıkabilir.

Ekranın 2K çözünürlüklü, 5.24 inç boyuta sahip Super Amoled olması kullanıcıları heyecanlandıran ve bir taraftan da meraklandıran kısım. ” 2K çözünürlüğe nasıl bir batarya kullanılır? “ sorusunu aklına getiren Samsung, nasıl bir batarya kullandığını bize Galaxy S5 lansmanında gösterecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git