Giysicini Uygulaması ile Kolayca Kombin Yapın!

giysicini.png

Yaz geldi çattı ve halen gardırobunuz boş mu? Hiç dert etmeyin artık bi yardımcınız var hatta yardımcılarınız var. Bu yardımcılarınız sizler için istediğiniz markadan istediğiniz üründen kombinler yapıp uygulamamızda paylaşıyor kalanı sizin. O gördüğünüz kombinleri ister internet üzerinden isterseniz ister mağazalarından direk deneyip alabilirsiniz.  Peki bu işlemler nasıl yapılıyor? Ben de kombin yapıp paylaşabilir miyim? gibi soruların cevabını yazımızın devamında bulacaksınız.

Aslında ilk başta işe bir akıllı site olarak başlayan Giysicini 1 senedir App Store ve Google Play üzerinde bulunuyor. Son yaptığı güncellemeler ile kullanıcıya güzel bir arayüz ile daha kullanışlı bir uygulama sunan geliştiriciler gerçekten çok başarılı bir iş çıkarmış.

Giysicini uygulamasının bize tam olarak sağladığı şey şu. Nasıl sosyal medyadaki sitelerde ( Facebook,twitter vb.) beğendiğiniz yazıyı fotoğrafı paylaşıp retweet yapıyosanız burda ise kendi kombininizi oluşturup paylaşabilceksiniz. Aynı zamanda başkalarının yaptığı kombinleri, çok beğeni alanları ana ekranınızda göreceksiniz ve ona göre aklınızda bir fikir oluşacak. Daha yeni yeni kullanmaya başladığımdan çoğunlukla bayanların kombinlerine rastlasam da erkeklerde yok değil. 🙂

Uygulamayı ilk açtığımız zaman herkesin kişiye özel gardırobu olduğu gibi kişiye özel bi hesabı oluyor. Yani üyelik açıp girmek zorundasınız fakat bu gözünü korkutmasın üyelik 10 saniye sürmüyor. Ardından gördüğünüz ana ekranda gardırobunuzu oluşturun /İStanbul Güneşli / gelin gözlüklere bakın ve fazladan like alan kullanıcıların kombinleri var. Hemen aşağıdaki ekran görüntüsünde görebilirsiniz.

3

Sağ taraftaki görüntüye ayrıntılı bakarsanız altta 3 seçeneğimiz bulunmakta. Okla gösterdiğim 1. yer ana ekran, ikinci + tuşumuz sizin eklemek istediğiniz kombinler için 3. bıyık simgemiz ise ( bu bayanlarda dudak simgesi olarak gözüküyor) profilimize gidiyor.

Uygulamanın içinde gözden kaçıracağınız yerler olabilir. Bunlardan bir tanesi ana ekrandayken aslında karşınızda 3 farklı sayfa var fakat elinizle ekranı sağa kaydırınca görüyorsunuz o ekranları. Mesela sağa dogru ekranı çevirdiğinizde gelen markalar ekranından bu yapılan kombinlerdeki giysilerin hepsini tek tek görebilir ve satın al tuşuyla o markanın kendi ana sitesine gidebilirsiniz.

2

Tüm kombinleri gördüm. Benimde moda bilgim iyidir. Ben de kombin yapıp paylaşacam. Peki ne yapmalıyım? İşte şuan kendinizi bir modacı gibi hissedebilirsiniz. 😀 Ana ekrandaki + tuşuna tıkladığınız zaman önünüze iki seçenek geliyor(Yukarda 1. görüntüde var) Dilerseniz kendi gardırobunuzdan fotoğraf çekip paylaşın dilersenizde sizlere sunulan 100 lerce marka seçeneğinden 100 lerce farklı kıyafeti seçip istediğiniz kombini yaratın. Mesela ben yaz için bi kombin deneyim dedim ve ortaya aşağıdaki görüntü çıktı.

1

Fotoğrafta gördüğünüz gibi giysilere baktığınız zaman üzerine tıklayınca size yandaki fotoğraftaki gibi ayrıntılı olarak nerde bulabilceğiniz söylüyor. Böylece işimiz tamamen kolaylaşıyor.

Kim bilir belki de ilerde yapacağınız kombinlerle ünlü bir modacı olabilirsiniz. Her sosyal medya sitesinde olduğu gibi Giysicini’nde de yine takip et takipçin olsun mantığı var ana ekranda gördüğünüz kişilerden yola çıkarak sizde takipçi sayınızı arttırıp kombinlerinizin daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı aşağıdaki butonlanrdan cihazınıza indirebilirsiniz.

[market link=”https://itunes.apple.com/tr/app/giysicini/id643670275?mt=8″ icon=”iOS”]

[market link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gc.gcandroid&hl=tr” icon=”Android”]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git