• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Gmail 5.0 Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Android 5.0 Lollipop’un ardından birçok detay yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Yeni güncellemeden sonra gelecek olan Gmail 5.0 uygulamasının kullanıcıları rahatlatacak özellikleri bulunuyor. Onlardan biri de aynı platform üzerinden yalnızca Gmail değil, diğer ayrı mail hesaplarınıza da ulaşılabilinecek olması.

Outlook.com ve Yahoo gibi hesaplarında kullanılabildiği uygulama da, mail hesaplarınız arasında ki geçişlerde oldukça basit. Böylece diğer uygulamalara girmeden bütün mail hesaplarınızı tek bir yerden kontrol edebileceksiniz.

Birçok uygulamada bulunan bu özelliği Gmail de artık kullanarak uygulamalar arası rakiplik yarışına girmiş oldu. Ayrıca daha sade tasarımıyla da oldukça kolay bir kullanıma sahip.

Google’ın Android için Gmail 5.0 versiyonu şimdilik aktif olmasa da Android Lollipop ile beraber bir hafta sonra aktif olması bekleniyor. iOS için şimdilik Gmail ile ilgili bir haber yer almasa da Android’den sonra iPhone ve iPad içinde yayınlanma ihtimali yüksek gözüküyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.