• Funda

  • 957

  • 05 Aralık 2016

  • 0

  • 2

Gmail, Android İçin Güncellendi!

Android kullanıcıları için önceden yüklenmiş şekilde kullanıma sunulan Gmail, yeni güncellemesini yayınladı. Yayınlanan bu güncelleme ile birlikte uygulamaya dikkat çeken bir özellik eklendi.

Gmail uygulamasının Android için yayınlanan güncellemesi, çok yakında iOS kullanıcıları için de yayınlanmış olacak. Kullanıma sunulan güncelleme ile yazı formatı koruma özelliği geldi. Yani bir sayfa üzerinden kopyala yapıştır işlemi yaparken kaynağı orijinali bozulmadan aynı fontta gmail uygulamasına yapıştırıp gönderebileceksiniz. Ayrıca bu özellik fotoğraf gibi görsel içerikler içinde geçerli.

gmail

Şimdilik iOS için kullanıma sunulmayan bu yeni destek, ilk olarak Android kullanıcılarını sevindirdi. Özellikle uygulamada sık sık belli bir formata ait bir içerik gönderen kullanıcılar için yararlı bir yenilik olan bu özelliği Google Play Stor’dan güncellemeyi yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Son olarak Kasım ayının sonunda yeni bir güncelleme alan iOS, bu desteği ne zaman alır henüz bilinmiyor.

Funda
Yazar: Funda #editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

586 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.