Gönderilen Mesajı Geri Almak Artık Mümkün!

Bir mesajı gönderdikten sonra pişman olup “keşke yollamasaydım” dediğiniz mutlaka olmuştur. Bir yolu olsa da karşı taraf okumadan mesajı geri alabilsek hayali sonunda gerçek oldu.

String şirketi bu konu üzerine yoğunlaştı ve bir uygulama geliştirdi. Ücretsiz olan bu uygulama, gönderdiğiniz mesaj, video veya fotoğrafı karşı taraf erişmeden silebilmenize imkan tanıyor. Uygulama sayesinde gönderdiğinize pişman olduğunuz mesajları hızlı ve kolay bir şekilde alıcının telefonundan silebileceksiniz. Bu sayede mesajı gönderdiğiniz kişi hiçbir şekilde mesajınıza erişemeyecek. Ayrıca bu uygulama ile, gönderilen mesajın görüldüğünü veya okunduğunu da görebileceksiniz.

Uygulama ile sadece mesajı geri almak değil aynı zamanda alıcının mesajı indirmesi ve ekran görüntüsünü almasına da engel oluyorsunuz. Karşı tarafın kendisine gelen mesajın geri alındığını fark edebilmesi için uygulamayı kullanması şart. Ocak ayında güncellenmiş hali yayınlanacak olan uygulama, yalnızca iPhone kullanıcıları tarafından indirilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.