• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Google AdWords, Android İçin Yayınlandı!

AdWords kullanıcılarının reklam işlemlerini takip ettikleri Google Adwords’un mobil uygulaması, Android kullanıcılarına sunuldu.

Şu an için sadece Android için yayınlanan Google Adwords uygulaması ile Adwords kullanıcıları, reklam kampanyalarının istatistiklerine ulaşabiliyor, anlık bildirim alabilme gibi özellikleri uygulama üzerinden kullanılabiliyor.

Google Adwords uygulaması ile bütçe yönetimi yapabilir, kampanyalarınızın üzerinde düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Uygulamaya ilk girildiğinde dönüşüm ve maliyet gibi temel işlemler karşınıza çıkıyor. Buradan reklam ile ilgili gün veya türü gibi bölümlere geçiş yapabiliyorsunuz.

Hazırlamış olduğunuz kampanyayı düzenlemek için Google da size önerilerde bulunuyor. Google Adwords uygulaması Android 4.0 ve daha üst sürümlerde kullanılabiliyor. iOS sürümü ise çok yakında yayınlanacak. Ama kesin bir tarih bulunmuyor.

Google Adwords uygulamasını Android için aşağıdan indirebilirsiniz.

[market link=” https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.adwords&hl=en” icon=”Android”]

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

520 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.