• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Google Çeviri Uygulaması Yenilendi!

Yaklaşık 5 ay önce yenilenen Google Çeviri uygulaması, özelliklerine bir yenisini daha ekledi. Zaman içerisinde en popüler çeviri uygulamalarından biri olan Google Çeviri, eş zamanlı şekilde hem sesli hem de görüntülü çeviri yapabiliyor. Ancak kullanıcıların en büyük problemlerinden biri ise dil seçeneklerinin sınırlı olmasıydı.

Şimdiye dek 7 dilde görüntülü hizmet veren Google Çeviri uygulaması, güncellenerek 20 dili daha kullanıcılarına sundu. Bu 20 dil içerisinde Türkçenin olması ise en sevindirici haberlerden biri. Ayrıca bu yenilik hem Android hem de iOS için yayınlandı. Uygulamanın güncellenmiş hali şuanda kullanılabilir durumda.

Google Çeviri, Türkçe metinleri görüntülü olarak çevirmeye başladı. Tek yapmanız gereken istediğiniz metni uygulamada taratıyorsunuz ve saniyeler sonra cevap alıyorsunuz. Ama bu durum daha da gelişti ve artık istediğiniz metnin üzerinden direk olarak yanıt alabiliyorsunuz.

Örnek video aşağıda: (Google Çeviri Uygulaması Nasıl Kullanılır)

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.