• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Google Daha Akıllı Oldu!

Google, güncellenerek daha akıllı bir platform haline geldi. Mobil uygulamasını da güncelleyen arama motoru, gelişmiş versiyonuyla karşımıza çıkıyor.

En çok kullanılan ve böylece en popüler arama motorlarından biri olan Google, karışık sorularınız için cevap vermeye hazırlanıyor. Dün yayınlanan bir yazıda tüm kullanıcıların Google üzerinden yaptıkları aramaların sonuçları için gelişmeler yapıldığı açıklandı.

Google, güncellenen yeni sürümüyle bir insan görevi görerek daha detaylı aramalar yapmanıza yardımcı olacak. Yapılan basit aramaların dışında daha zor ve karışık sorular için de artık yanıt bulabileceksiniz. Bu haberi daha detaylı anlatmak gerekirse aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

Angels, beyzbol oyunları serisini kazandığı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı kimdi?

google

Yapılan aramalarda sanki bir insan gibi karşılık verecek olan Google, soruları aşama aşama filtrelerden geçirerek sonucu size ulaştıracak. Google’ın mobil uygulamasının yeni güncellemeden sonraki halini aşağıda yer alan videoyu izleyerek daha detaylı görebilirsiniz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.