• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Google Gazetelik Uygulaması Türkiye’de Aktifleşti!

Türkiye’deki Google Play kullanıcılarını sevindirecek bir uygulama yayınlandı. Dergi ve gazetelere tek bir uygulama ile ulaşılabilecek. Bunun için Google, Gazetecilik uygulamasını aktif hale getirdi.

Çok önceden tanıtımı yapılmasına rağmen Türkiye’de kullanıma sunulmayan Gazetecilik uygulaması, Google Play’in ülkemizde daha aktif rol oynamasıyla birlikte kullanıma sunuldu.

Google’ın yaptığı duyuruya göre Türkiye, İrlanda, Avusturya ve Belçika’daki dergi ve gazetelere Google Play sayesinde bu geceden sonra abone olunabilecek.

Bu uygulama sayesinde kullanıcılar gündem, siyaset ve moda gibi konulardaki haberlere tek bir yerden rahatlıkla göz atabilecekler.

Gazetecilik uygulamasının özellikleri bununla sınırlı değil. Aynı zamanda kullanıcıların takip ettiği bloglar bir araya getiriliyor. Kişilerin ilgi alanlarına göre haberler sıralanıyor.

Kullanım açısından da basit bir tasarıma sahip olan uygulamayı çevrimdışı olarak da kullanabiliyorsunuz. İstediğiniz bir haberi daha sonra okumak için çevrimdışı seçeneğini işaretlemek gerekiyor.

Bu uygulama üzerinden birçok yayına abone olabilirsiniz. Yabancı yayınların yanında Türk yayınlarına da Gazetecilik uygulaması ile ulaşabileceksiniz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.