• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Google “Inbox” İsimli Uygulamasını Tanıttı

Google, Gmail kullanıcılarının deneyimlerini geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Gmail ekibi tarafından geliştirilen “Inbox” uygulaması ile maillerinize kolayca erişirken farklı bir alternatif sunmuş oluyor. “Inbox” uygulaması sayesinde dilerseniz gerçek zamanlı olarak postalarınızı alabilir, dilerseniz belirlediğiniz zamanda kontrol edip alabilirsiniz.

Uygulamanın bir değişik özelliği, hatırlatma özelliğinin bulunması. Doğum günü pastası almak için, birilerini aramak için ya da eşiniz ile yıl dönümünüzü kutlamak için geç kalmak istemiyorsanız, bu hatırlatıcı kesinlikle işe yarayabilir. Ayrıca “Assists” adı verilen özellik ile bir pastanenin telefonunu almanızın yanında, size o pastanenin şu an açık ya da kapalı olduğunu da belirtecek. Online bir rezervasyon yaptırdı iseniz, sizin için rezervasyon yaptırdığınız yere kadar navigasyon işlevi görecektir.

Şu anda “Inbox” isimli uygulamayı kullanabilmek için davetiye almanız gerekiyor. Davetiye aldığınız anda kullanmaya başlıyorsunuz. “inbox@google.com” mail adresine e-posta atarak davetiyenizi alabilir ve arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Davetiyeyi beklerken, aşağıdaki tanıtıcı İngilizce videoyu izleyebilirsiniz.

Cem

Yazar: Cem

#editör

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

151 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.