Google “Inbox” İsimli Uygulamasını Tanıttı

  • - 23 Ekim 2014

Google, Gmail kullanıcılarının deneyimlerini geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Gmail ekibi tarafından geliştirilen “Inbox” uygulaması ile maillerinize kolayca erişirken farklı bir alternatif sunmuş oluyor. “Inbox” uygulaması sayesinde dilerseniz gerçek zamanlı olarak postalarınızı alabilir, dilerseniz belirlediğiniz zamanda kontrol edip alabilirsiniz.

Uygulamanın bir değişik özelliği, hatırlatma özelliğinin bulunması. Doğum günü pastası almak için, birilerini aramak için ya da eşiniz ile yıl dönümünüzü kutlamak için geç kalmak istemiyorsanız, bu hatırlatıcı kesinlikle işe yarayabilir. Ayrıca “Assists” adı verilen özellik ile bir pastanenin telefonunu almanızın yanında, size o pastanenin şu an açık ya da kapalı olduğunu da belirtecek. Online bir rezervasyon yaptırdı iseniz, sizin için rezervasyon yaptırdığınız yere kadar navigasyon işlevi görecektir.

Şu anda “Inbox” isimli uygulamayı kullanabilmek için davetiye almanız gerekiyor. Davetiye aldığınız anda kullanmaya başlıyorsunuz. “inbox@google.com” mail adresine e-posta atarak davetiyenizi alabilir ve arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Davetiyeyi beklerken, aşağıdaki tanıtıcı İngilizce videoyu izleyebilirsiniz.

Görüntülemeler
83
Konu Etiketleri:
Konu Kategorileri:
AndroidAndroid Uygulamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.