• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Google’dan iOS Uygulaması: Slaytlar

Google, rakibi sayılan iOS için yeni uygulaması Slaytlar’ı yayınladı. Google, ilk önce tablo ve dokümanları güncellemişti. Şimdi ise bir adım daha ileri giderek Slaytlar ile karşımıza çıktı.

Google, iOS üzerinden ilerleyerek şaşırtmaya devam ediyor. Microsoft’un Office uygulamasına alternatif olarak yeni bir uygulamayı karşımıza çıkarıyor. Docs ve Sheets uygulamalarının güncellenmesinden sonra Slides (Slaytlar) uygulaması ile tanışıyoruz.

Güncellemeden sonra Office ile hazırlanan Word ve Excel dosyalarını açabiliyor, editleyebiliyor ve kaydedebiliyorduk. Yani iPad için Office yerine alternatif bir uygulama daha bulunuyor. Hem de ücretsiz.

Google’ın tanıttığı yeni iOS uygulaması Slaytlar ile, PowerPoint sunumları hazırlanabiliyor, önceden hazırlanmış sunum dosyası düzenlenebiliyor. Slaytlar uygulaması App Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. iPhone ve iPad için uyumluluk gösteren bu uygulama, Google Android ve masaüstü tarayıcılarında bulunan bütün özelliklerden de yararlanıyor.

Google Slaytlar iOS uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz.

[market link=” https://itunes.apple.com/app/id879478102″ icon=”iOS”]

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.