Grand Theft Auto: Vice City – iOS Oyunu

arayüz.png

Nostalji yaşamaya var mısınız ? Bir zamanların vazgeçilmez oyunu GTA : Vice City . artık İOS platformunda… iPhone ve iPadlerimizi alıp bu keyifli serüvene gelin tekrardan başlayalım…

Tommy Vercetti… Bu adı kim bilmez ki, palmiye ağaçlı mavi  gömleğiyle elinde silahıyla yoldan geçen arabaları çalmasıyla kafasına eseni yapmasıyla ünlü. Hanginiz Vice City de elinizde silahla polis karakolu basmadı ? Hanginiz Malibu Kulübü’nün balkonuna dans edenleri silahla taramadı.Peki ya hanginizin aklına şu soru geldi ? Tommy araba sürebiliyor  panzer sürebiliyor helikopter sürebiliyor motor sürebiliyor yani genel olarak oyundaki her şeyi kullanabiliyor ama yüzemiyor bu nasıl olur ?Neyse biz oyundan zevk almaya bakalım..

iPad ile oynadığınız zaman bu oyunu kesinlikle PC yi aramayacaksınız oyundan ekran görüntülerle yazımıza devam edelim ilk görev ilk başlangıç noktası olan bu sahneyi hanginiz bilmiyor ?

ilk ss

 

Oyun içinden bi görüntü :

Photo 22.06.2013 13 59 02

Oyunu oynarken nostalji sevenler kesinlikle zevk alıcaktır çünkü GTA Vice City’nin çıkış tarihi 5 OCAK 2004  

Fakat bu zevki iOS Platformunda tatmak için belli bir ücret ödememiz gerekiyor Rockstar Game’in bu oyunu sunuşu 8.99 TL ve oyun boyutu 930 MB tabi yüklendiği zaman üstüne kayıt dosyaları geldiğinde 1 gb boyutunu geçiyor.

NOT : Oyun evrenseldir. Yani oyunu 1 kere satın aldığınızda hem iPhone cihazınızda hem de iPad cihazınızda kullanabilirsiniz.

ÖNEMLİ : Oyun Yaş Sınırı +17 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git