GTA Serisinde Büyük İndirim

Grand Theft Auto yani GTA, yapımcısı olan Rockstar Games’e yüksek meblağlar kazandırıyor. Yıllar içerisinde bilgisayar ve konsol oyunları olarak gelişen GTA, tabletlerde ve mobil cihazlarda da oynanabilir hâle getirilmişti. Şimdilik takipçilerine bir iyilik yapıp fiyatlarında güzel bir indirime gidilmiş.

Temel olarak Grand Theft Auto yani GTA’nın amacı; verilen görevleri yerine getirerek eğlenmek. Tabi bu sırada çeşitli atraksiyonlar yaratıp hiçbir görevi yapmayarak, sadece araba kullanıp yaya ezmeye çalışan oyuncular da mevcut. Ya da silahıyla bir köşeye sinip yoldan geçenleri hunharca katledenlerimiz de var.

İndirim furyasına gelecek olursak, Rockstar Games 3 klasik 3D oyununda indirime gitmiş. İndirimli ilk oyun, 2001 yılında bilgisayar ortamına sunulan GTA 3 isimli oyun. Ses ve karakter seviyelerinin oldukça düşük olarak görüleceği oyunda günümüz teknolojisini yadırgayabilirsiniz. İndirimdeki ikinci oyun ise bilgisayar oyunlarında patlama etkisi yaratan GTA: Vice City isimli oyun. GTA 3’ten sadece 1 yıl sonra çıkan bu oyun gerek karakter yönlendirmeleri gerekse oyun kalitesiyle 2002 yılında oynayan herkesi kendine hayran bırakmıştı. İndirime giren son oyun ise, 2004 yılında sunulan GTA: San Andreas. Vice City’e göre nispeten daha gelişmiş özellikteki oyun yine Rockstar Games’in üst sıralarda yer almasını sağlamıştı.

Oyunları tanıtıp süslemeleri yaptıktan sonra geldik yazımızın sonunda asıl verilmesi gereken bilgiye. “Bu oyunlar ne kadar”? Hemen cevaplayalım. Vice City ve GTA 3 şu anda 2,99 dolara indirilebiliyor. San Andreas ise ufak bir farkla 3,99 dolardan satın alınmayı bekliyor. Oyun çılgınlarının bu nostaljik oyunları tablet ve mobil cihazlarında da oynayacaklarından şüphemiz yok. Hadi GTA severler, “nuttertools”!

GTA 3 (2,99 dolar)

[market link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstar.gta3″ icon=”Android”]

[market link=”https://itunes.apple.com/app/id479662730″ icon=”iOS”]

GTA: Vice City (2,99 dolar)

[market link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.gtavc” icon=”Android”]

[market link=”https://itunes.apple.com/app/id578448682″ icon=”iOS”]

GTA: San Andreas (3,99 dolar)

[market link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.gtasa” icon=”Android”]

[market link=”https://itunes.apple.com/app/id763692274″ icon=”iOS”]

http://www.youtube.com/watch?v=Bep0jOOhPMY

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git