• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Guitar Pro – Android Gitar Uygulaması

Gitar nota ve tablarınızı her zaman yanınızda taşıyın, her an pratik yapmak Guitar Pro android uygulaması ile mümkün.

Gitar çalanlar ve öğrenmek isteyenler için büyük kolaylık sağlayan Guitar Pro uygulamasını artık android cihazlarda kullanabilirsiniz. Bilgisayardaki Guitar Pro uygulaması ile yapabileceğiniz her şeyi bu android uygulaması ile yapabiliyorsunuz.

Guitar Pro android uygulaması GP3, GP4, GP5 ve en yeni versiyon olan GPX uzantılı tab dosyalarınızı SD kartınızı tarayarak bulur. Tablar üzerinde değişiklikler yapabilir, metronom ve enstürman ayarlamaları yapabilirsiniz. Sevdiğiniz şarkıların veya egzersizlerin tablarını android uygulaması ile açarak rahatça çalışabilirsiniz. Elektro gitar, bas gitar düzenine sahip altyapılarla birlikte aynı zamanda solak gitaristler de düşünülmüş ve onlar için de düzenlemeler mevcut.

Guitar Pro android uygulaması; anında tempo değişiklikleri, seçtiğiniz yerleri tekrar ederek çalma, bölümler arasında basit geçişler yapma ve sadece tab – sadece notasyon ya da ikisini birden görebilme gibi özellikleri ile kolaylıklar sağlıyor.

Bir tavsiye olarak ise ekranı yan olarak kullanırsanız daha geniş bir bakış açısıyla rahatlık sağlayabilirsiniz.

Guitar Pro android uygulaması Google Play’de 1200 kez indirildi ve 4.5 yıldız değerine sahip.

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

bu yazıya 1 yorum var
Gitar Kursu İzmir 19 Ekim 2015 / 14:52

güzel paylaşım ellerinize sağlık