Harcamanı Vodafone Mobil Ödeme ile Yap, 4 GB Kazan!

Çeşitli kampanyalar ile karşımıza çıkan Vodafone, bir yenisini daha ekleyerek kullanıcılarına 4 GB internet kazanma imkânı sunuyor. Vodafone mobil ödeme kampanyası ile tüm kullanıcılar bedava internet kazanma hakkına sahip olması ile birlikte, çeşitli kampanyalardan da yararlanmış olacak. Vodafone hat sahipleri, mobil ödeme ile yapacakları ilk harcamaya tam 4 GB internet kazanacak. Vodafone bedava internet kampanyası için işte detaylar:

Vodafone; kullanıcılarını mobil ödemeyi kullanmaya teşvik etmek ya da kullanıcılarını bu ödeme yöntemi ile tanıştırma amacıyla düzenlemiş olduğu kısa süreli bir kampanya olarak karşımıza çıkıyor. 2020 Aralık ayı içerisinde başlatılan kampanya ile Vodafone mobil ödeme sistemini kullanan tüm kullanıcılar, ilk alışverişlerine özel 4 GB internet kazanabilecekler.

Harcamanı Vodafone Mobil Ödeme ile Yap, 4 GB Kazan!

Harcamanı Mobil Ödeme ile Yap, 4 GB Kazan!

Vodafone 4 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 4 GB bedava internet kampanyası ile ücretsiz internet sahibi olabilirsin! Tek yapman gereken alışveriş için mobil ödeme yöntemini kullanmaktır. Daha önce mobil ödeme sistemini kullanmamış yani ilk kez bu ödeme yöntemini kullanacak olan kişiler, bu kampanyadan faydalanabilecekler. Bu ödeme yöntemi sayesinde Vodafone bedava internet hakkına sahip olan kullanıcılar ise; kazanmış oldukları 4 GB hediye interneti 1 hafta boyunca sınırsızca doyasıya kullanabileceklerdir.

Harcama öncesi bazı katılım şartlarını da yerine getirmeniz gerekir.. SMS ile kampanyaya katılım adımları ile birlikte alışverişinize başlayabilirsiniz.

Mobil Ödeme İle İlk Harcamaya 4 GB İnternet Kampanası İçin:

Cep telefonunuzun SMS bölümüne KATIL 4GB yazıp, 2020’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Katılımızın onaylanması ile birlikte, Vodafone mobil ödeme uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece ilk harcamaya özel 4 GB internet anında hattınıza tanımlanacak ve hattınıza tanımlanan bu hediye internet süresinin de; 1 hafta süreyle geçerli olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Daha önceden mobil ödeme sistemini kullanmış olan kişiler, bu kampanyadan yararlanmaları mümkün olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git