Hearthstone: Heroes of Warcraft Android İçin Yayınlandı

Hearthstone.jpg

Blizzard, dünyanın sayılı kaliteli oyun yapımcılarından. Özellikle World of Warcraft oyun serisi ile birlikte bilgisayar ortamlarını kasıp kavuran ekip, şu sıralar Hearthstone: Heroes of Warcraft isimli oyunları ile oyunseverlerin dikkatini çekiyor. Oyunun dünya çapında milyonlarca oyuncusu olduğu hâlihazırda biliniyor.

Oyunun iOS sürümünün ardından Android sürümü de, bazı bölgelerde indirilmeye sunuldu. Nisan ayında Apple iPad’lerde oynanabilir hâle getirilmiş olan bu kart oyunu; Avusturalya, Yeni Zelanda ve Kanada’da indirilebiliyordu. Nihayetinde oyuncuların isteklerine dayanamayan Blizzard ekibi, Hearthstone: Heroes of Warcraft oyununu Android’e de indirgedi.

Öncelikle belirtmek gerekir ki oyun ücretsiz geliyor. Tabi ki birçok oyunda olduğu gibi, oyun içi satın alma seçeneği de mevcut. Oyunun tek eksi özelliğini de belirtelim. Şu anda Android işletim sistemli cep telefonunuzda oynayamıyorsunuz. Yani yalnızca Android tabanlı tabletler, Hearthstone: Heroes of Warcraft oyununu destekliyor. Ama üzülmeyin, yapımcılar kısa sürede mobile de uyumlu hâle getireceklerini açıkladılar. Bakalım Blizzard’ın bu oyununu beğenecek misiniz?

[market link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blizzard.wtcg.hearthstone” icon=”Android”]

[market link=”https://itunes.apple.com/en/app/hearthstone-heroes-warcraft/id625257520?mt=8″ icon=”iOS”]

[ot-gallery url=”https://www.mobilamca.com/gallery/hearthstone-heroes-warcraft/”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git