Honor 9X’in Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Yeni cihazlarını test etmeye devam eden Huawei, bilindiği üzere ABD’de kara listede yer alıyor. Kara listede olsa da yeni modelleri için çalışmalarına hala devam ediyor. Aynı zamanda Huawei’nin alt markası Honor üzerinde de çalışmalar yapılıyor. En yeni modeli olan Honor 9X, çok yakında tanıtılmış olacak.

Yakın zamanda tanıtılması beklenen Honor 9X’in çıkış tarihi ile ilgili iddialar ortaya atıldı. Bir süre önce tanıtım afişleri ortaya çıkan yeni model için bir tanıtım videosu da paylaşıldı. Bu videoyla birlikte çıkış tarihinin yanı sıra (23 Temmuz) modellerin görüntüsünü de nihayet gördük. Oldukça iddialı bir telefon olarak kendisini gösteren Honor 9X, çentikli tasarımdan vazgeçmeyerek üst bölümde ufak bir çentik şekline yer veriyor.

Çerçevesiz olarak piyasaya sürülecek olan Honor 9X’in çentik alanında yalnızca kamera olacak. Ayrıca bu defa alt tarafta parmak için bırakılmış olan boşluk da iptal edilecek. Bu özelliklere bakarak başarılı bir akıllı telefonun geleceği söylenebilir. Görsel olarak da bazı detaylarıyla dikkat çekecek olan modelin işlemci tarafında Kirin 810 olması bekleniyor. Yapay zeka özelliğiyle de öne çıkan işlemcilerin nasıl bir katkısı olacağı da tanıtımın ardından belli olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=sMiU_dLHtqE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git