HTC Butterfly 2 Göründü

Son zamanların popüler akıllı telefon üreticilerinden biri olan HTC kullanıcılarına yeni bir model daha sunmaya hazırlanıyor. HTC bu yeni modeli kullanıcıların beğenisini kazanan bir seri olan Butterfly serisine ekliyor. Yeni çıkacak olan cihazın adı ise HTC Butterfly 2. Tasarımı HTC One M7’ye benzeyen cihaz güçlü donanımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Cihazın teknik özelliklerine gelecek olursak cihazda 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 800 işlemci ve Adreno 330 GPU bulunuyor. Bu işlemci ve grafik kartının oyun ve uygulamalarda başarılı bir performans göstereceğine inanıyoruz.

Butterfly 2’nin ekran özelliklerine gelecek olursak cihazda 5 inç büyüklüğünde Full HD bir ekran bulunuyor. Ayriyetten ön tuş takımı cihazın ekranına kapasitif olarak konumlandırılmış.

Cihazın diğer özelliklerine gelecek olursak 3G , 4G , WİFİ ve NFC özelliklerini içinde barındırıyor. Butterfly 2’nin en önemli özelliklerinden biri ise suya ve toza karşı dayanıklı bir cihaz olması.

Butterfly 2 özelliklerinden de anlaşıldığı gibi üst düzey kullanıcılara hitap eden bir cihaz olacak. Bu üst düzey performanslı cihazın yakın bir zamanda kullanıcılara sunulmasını bekliyoruz.

Cihazın Görselleri

Butterfly 2 -1 Butterfly 2 -2 Butterfly 2 -3

Görüntülemeler
92
Konu Kategorileri:
HTCMobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.