• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

HTC One M8’e Android 4.4.4 Geldi!

Bir süre önce Android 4.4.3 güncellemesi yayınlanan HTC One M8 için şimdi de Android 4.4.4 güncellemesi geldi. Güncelleme OTA üzerinden alınabiliyor. Güncelleme ile birçok yenilikte beraberinde geldi.

HTC, Android güncellemelerini almakta hiç gecikmiyor. Daha geçen hafta Android 4.4.3 versiyonunu alan One M8, Android 4.4.4 KitKat’a kavuştu. 252 Mb boyutuna sahip güncelleme, bütün One M8’lere hemen yayınlanmadığı için bir iki gün gecikmeyle güncellemeye sahip olabilirsiniz.

İlk olarak Hindistan ve Avrupa için yayınlanan Android 4.4.4 KitKat güncellemesi, çok yakında HTC’nin  One M7, M8, One Mini 2, One Remix, Max, Desire 612 ve 816 modellerine de gelecek.

Gelen bu güncelleme, HTC One M8’in kamerasına yarıyor. Ön kamerada video konferans modu, iki kamera ile eş zamanlı video çekebilme ve selfie için yeni renk seçenekleri yeniliklerden bazıları. Bir iddiaya göre de Eye Experience özelliğinin de Android 4.4.4 güncellemesi ile birlikte geleceği. Eğer bu iddia doğruysa Eye Experience sayesinde kamerada küçük bir Photoshop özelliği bulunacak. Ayrıca 2 ayrı yüzü birleştirme ve ses ile selfie çekebilme gibi özellikler de gelmiş olacak.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

520 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.