HTC One Mini’ye Ait Bazı Özellikler Benchmark Testlerinde Listelendi

Mobil cihazların tepe modelleri coğu donanımı açısından kusursuz olmasına rağmen bazı kullanıcılar ekran boyutlarını aşırı büyük bulabiliyor.

Bu sorundan yola çıkan Samsung geçtiğimiz dönemde S3 modelinin Mini versiyonunu çıkararak başarılı satış rakamları yakalamıştı.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde HTC de amiral gemisi One’ın mini modeli de ortaya çıkmıştı. Teknik özellikleri hakkında pek çok dedikodu ortaya çıkan Cihazın HTC oneda gördüğümüz ultrapixel kamera,boomsound hoparlör, Beast Audio ses çıkışı, 2GB bellek ve blinkfeed arayüzünü taşıyacağına artık kesin gözüyle bakılırken 1700maH batarya kullanması bekleniyor.

602533 GFX-Benchmark-test-on-HTC-mini

7 Temmuzda ortaya çıkan Gfx benchmark testlerinde ise cihazın teknik donanımı ile ilgili detaylı bilgiler yer alıyor testlerde cihazın ekran cözünürlüğü 1280×720 olarak görünürken işletim sistemi Android 4.2.2 olarak belirtilmiş işlemci cephesinde ise frekansın 1.4 Ghz olarak görülmesi cihazın Qualcomm Snapdragon s400 yongasını kullanacağı iddialarını doğruluyor.

Cihazın ise Ağustos ayında çıkışını yapacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git