HTC İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
28 İÇERİK

Barcelona’daki Mobil Dünya Kongresi’nden yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Ünlü Çin menşeili akıllı cihaz üreticisi, Desire 825 model akıllı tel..

HTC, bir süredir sanal ortamda yayılan ve bir türlü önüne geçemedikleri telefon modellinin ardından, cihazın tanıtımını nihayet yaptı. Bu kez One ..

HTC’nin amiral gemileri olan iki efsane modeli sizler için karşılaştırmaya karar verdik. HTC One M8 ve One M9’un bütün detaylarına baktık. ..

CES 2015’in önde gelen firmalarından HTC, Desire 320 model akıllı telefonunu takipçileri ile paylaştı. 2014 Yılında One serisi ile piyasada iyi bir y..

CES 2015 Fuarın 6 Ocak itibari ile misafirlere kapısını açtı. Fuarda birbirinden yeni ve gelişmiş özelliklerde akıllı telefonlar, tabletler, giyilebi..

Qualcomm Snapdragon 615 model işlemcilerin, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde üretilecek olan Samsung, LG, HTC, Sony gibi markaların telefonlarının ne..

HTC başarılı telefon serisi olan Desire serisine bir yeni üye daha ekliyor. Bu yeni cihazın ismi ise Desire 820 Mini. HTC’nin düşük bir fiyatla sataca..

Firmalar artık bir çok model çıkartmak yerine tek bir Amiral gemisi çıkartıp onun üzerine yoğunlaştıklarını daha önceden duymuştuk. İlk olarak b..

  Geçtiğimiz günlerde HTC’nin amirali One M8’nin kamerası geliştirilmiş versiyonu olan One M8 Eye’yi sizlere duyurmuştuk. One M8 Eye’nin henüz ..