Humble Bundle’da “Oddworld Abe’s Oddysee” Oyunu Ücretsiz!

  • - 20 Eylül 2017

Son zamanlarda takipçilerine sağladığı ücretsiz oyunlar ile gündeme gelen Humble Bundle’da yine ücretsiz bir oyuna sahip olma şansına sahipsiniz. Bu kez oyunumuzun adı “Oddworld Abe’s Oddysee”. Oyunla ilgili detaylar ve nasıl kazanacağınızı öğrenmek için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Aslında oyun birçok kesime hitap etmeyecek bir oyun. Sadece platform ortamında klasik macera türünü seven oyuncuların ilgisini çekebileceğini düşünüyoruz. Oddworld Inhabitants tarafından geliştirilen oyunun Tek Oyunculu (Single Player) olduğunu hatırlatmak gerek. 20 Eylül 2017 tarihi itibariyle 1971 incelemede “Çok Olumlu” görüşünü kazanan oyunun koleksiyon kartları da bulunuyor. Dolayısı ile bu kartları satarak ilerleyen zamanlarda kendinize kaynak sağlayabilirsiniz.

Oyunu edinebilmek için yapacağınız yine oldukça basit. 21.09.2017 saat 20:00’a kadar BU adresten satın alım yaptığınızda; 2,99 dolar değerindeki oyuna ücretsiz sahip olacaksınız. Oyun halihazırda Steam üzerinden de ücretsiz görünüyor olsa da, bu oldukça kısa süreli olacak. Yakın zamanda Steam, oyunu tekrar ücretli hâle getirecek. Humble Bundle üzerinden yaptığınız alışverişte, oyunun “KEY” yani oyun anahtarı olarak hem site kütüphanenize ekleneceğini, hem de e-posta hesabınıza gönderileceğini unutmayın.

Oddworld Abe’s Oddysee Steam Linki: http://store.steampowered.com/app/15700/Oddworld_Abes_Oddysee/

Görüntülemeler
42
Konu Kategorileri:
Konu Dışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.