Hungry Shark Evolution – Android Köpekbalığı Oyunu

Survival yani hayatta kalma oyunları iyice günlük hayatımızda yerini aldı. Şimdi de su altında hayatta kalma oyunu olan Hungry Shark Evolution karşımızda.

Oyun adından da anlaşılacağı gibi bir köpek balığı ile ilgili. Amacımız vahşi, saldırgan köpek balığımızla görevleri yaparken denizdeki diğer canlıları yiyerek en uzun süre hatta kalmak. Ama tabii ki bu yolda tek başımıza değiliz. Diğer saldırgan balıklar, mayınlar ve okyanusa atılan bütün yabancı maddeler düşmanımız. Diğer balıklar için bir çözüm var. Karakterimizi besledikçe büyüyor ve bu balıkları yiyebiliyor hale geliyor.  Oyunun sonunda büyük beyaz köpek balığına sahip olabiliyorsunuz.

Oyunda konsol oyunlarını aratmayan bir 3 boyut var. Gerçekten anı yaşıyorsunuz. Oyunda 45 bölüm var yani sıkılmıyorsunuz hiçbir şekilde. Bir güzel özellik de oyuna facebook veya google+ hesabınızla bağlanıp arkadaşlarınızla rekabet içinde olabiliyorsunuz.

Hungry Shark için İpuçları

  1.  Mayınlardan uzak durun, direkt öldürüyor.
  2.  Zehirli balıklara ilk değmede sizi uyarıyor zehirliyim diye, tekrar değmemeye özen gösterin.
  3.  Ne kadar balık yerseniz o kadar geç ölürsünüz.
  4.  Deep pressure yazısı fazla derine indiğiniz anlamına gelir. Yukarı çıkmaya çalışın.
  5.  Ekrana dokunduğunuzda karakterimiz hızlı hareket ediyor.
  6.  Bölümleri açabilmek için deniz kabuklarını bulmanız gerek.

Bölümleri bulun ve tamamlayın. Gizli hazineleri bulup para ve mücevher kazanın. Topladığınız paralar ile köpek balığınızı özelleştirin veya yeni vahşi köpek balıkları satın alın. Maceradan hiçbir zaman kopmayın 🙂

One Reply to “Hungry Shark Evolution – Android Köpekbalığı Oyunu”

  1. android oyunları dedi ki:

    Bu oyunu kardeşim gerçekten çok sevdi. Özellikle 2. bölümden sonra oyun daha da güzelleşiyor ve zorlaşıyor. Tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git