Kredi Yardımıcınız iKredi İnceleme

İhtiyaç kredisi,konut kredisi,araç kredisi, kredi kredi kredi… Artık çoğu insanın günümüzde bir şeylere sahip olabilmek için çektiği faizle geri ödemeli para: Kredi. 🙂

Son zamanlarda artan ev araba fiyatlarının yanında bir türlü artamayan maaşlar kullanıcıları kredi çekmeye zorluyor. Yapacağınız ilk ve en zor iş aslında “hangi bankaya gitsem?” sorusunu cevaplamaktır. İnternetten araştır x bankasında şu faiz y bankasında şu faiz tek tek yorul git görüş uzun iş. Sizleri bir Türk mobil uygulama geliştirme firması olan www.esmobileinc.com çıkardığı iKredi uygulaması ile tanıştırmak istiyorum. iKredi bu işlemlerin hepsini kolayca sizin için hallediyor, sizlere ödeme planı çıkardığı gibi aynı zamanda bankaların güncel faiz oranlarını aynı anda girerek sizlere kolayca seçim yapabilmenizi sunuyor.

Gelelim daha başka neler yapabildiğine. KDV hesaplama, taksitle kredi rotatif/spot, vadeli ve kredili mevduat gibi işlemleri sizler için kısa sürede hallediyor. açılıs

Kredi çekecekler için telefonda mutlaka bulunması gereken bir uygulama. Uygulamayı test için gönderdiğimiz banka çalışanlarından gelen yorumlar ise uygulamanın bankalar tarafından bile kullanabileceği. Güncel faiz oranının yanında kaç taksitle, ne kadar kredi çekeceğiniz girdiğiniz an size çıkardığı ödeme planı gerek bankacının gerekte kullanıcının işini kolaylaştırıyor. Bu da yetmiyor uygulama ödeme planını mail ile gönderim yapıyor.

ödemeplanı

Uygulama yapımcısı Emre Bey’in kullanıcıların uygulamayı beğenmediği takdirde parasını geri iade ettiğinide belirtmek isteriz. Aynı zamanda atılan maillere hızlı cevap verip gelen önerileri ve düzenlemeleri bir güncelleme ile işlemesi es.mobile‘ın en büyük artı yönlerinden.

Uygulama şu an için 1.99 TL’den satışta fakat bu fiyat indirimli fiyat. Eğer bankacılık işlemleri ile ilgili iseniz kaçırmamanızı öneriyoruz. İlerleyen günlerde uygulamanın fiyatı 4.29 TL olacaktır. Uygulamaya erişmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

[market link=”https://itunes.apple.com/tr/app/ikredi/id917422749?mt=8″ icon=”iOS”]

Uygulamanın bir de tanıtım videosu yayınlandı. iKredi’yi aşağıdaki videodan da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git