• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Instagram Canlı Yayınları Artık Kayıt Edilecek!

İlk olarak Ocak ayında Instagram’a gelen canlı yayın özelliği, daha sonra izlemek için kayıt edilemiyordu. Sadece paylaşılan hikayeleri kaydetme imkanı bulunuyordu. Artık Instagram kullanıcıları yaptıkları canlı yayınları kayıt altına alabilecek.

Yeni kullanıma sunulan bu özellik, tek tuşla kullanılabiliyor. Böylece eğlenceli geçen canlı yayınları kolayca kaydederek yeniden izleyebileceksiniz.

Canlı yayın sona erdikten sonra sağ üstte bulunan kaydet simgesine tıklayarak bütün yayını telefona kaydedebilirsiniz. Yalnızca sizin erişebileceğiniz bu videoları isterseniz paylaşarak canlı yayını kaçıran kişilerin yeniden izlemesini sağlayabilirsiniz.

Canlı yayın özelliği, kullanıma sunulduğu andan beri büyük bir kitle tarafından test edildi. Birçok kullanıcı bu özelliği çok sevse de bazı kullanıcılar ise canlı yayın yapanların sayısının çokluğundan şikayetçi oldu. Canlı yayını kaydetme özelliği şuanda bir kısım kullanıcı için yayınlandı. Çok yakında bütün Instagram kullanıcısı için yayınlanmış olacak.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.