• 1510 içerik
  • 24 kategori
  • 2946 yorum

Instagram, Galeri Özelliğini Yeniledi!

İlk olarak Şubat ayında yayınlanan galeri özelliğinin ardından bu özelliği geliştiren yeni bir güncelleme bugün kullanıma sunuldu. Artık fotoğraf ya da video paylaşımı yaparken daha özgür olacaksınız.

Galeri özelliği yayınlandıktan sonra büyük beğeni kazanmıştı. Kullanıcılar çoklu fotoğraf koymak istediklerinde galeri şeklinde koymayı tercih ediyorlardı. Ancak bu özelliğin de bazı sınırları hemen göze çarptı. Fotoğraf koyarken sadece kare şeklinde koymaya izin veriliyordu.

Yayınlanan yeni güncelleme ile artık fotoğraf ya da videolar kare şeklinde kırpılmadan paylaşılabilecek. Galeri özelliği ilk yayınlandığı günden beri bu detay kullanıcılar tarafından göze çarpıyordu. Uygulama, kullanıcıların sesini duydu ve bu özelliği geliştirmeye karar verdi.

Bu yeni özellik Instagram kullanıcılarına yavaş yavaş gelecek. Kısa süre içerisinde tüm kullanıcılar tarafından kullanıma sunulmuş olacak. Bir süre önce paylaşımlara fotoğraf ya da videolu yorum yapma özelliği de gelmişti.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

509 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.