• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Instagram Hikayeler Güncellendi!

Sosyal medya platformları arasında en çok kullanılan uygulama olarak öne çıkan Instagram, yeni güncellemesiyle birlikte Hikayeler bölümünü daha da geliştirmiş oldu. Bu bölümde artık hikaye arşivi ve öne çıkanlar özellikleri olacak.

Kullanıma sunulan bu iki özellik, uygulamanın hikayeler bölümünü sıklıkla kullanan kişileri yakından ilgilendiriyor. Yenilenen özellikleriyle kullanıcı sayısında artış yaşanan Instagram’ın bu güncellemesi, bu zamana kadar yayınlanan en önemli güncellemelerden biri olarak gösteriliyor. Yayınlanan güncelleme sayesinde kullanıcılar bir hikaye paylaştıklarında 24 saat içerisinde silinmemesi için hikayeyi kaydederek profillerinde yer almalarını sağlayacaklar.

Bir süre önce kullanıma sunulan arşivleme özelliği hikayeler için de geçerli olacak. Aynı zamanda bu hikayeler bir gönderi gibi veya öne çıkanlar bölümünde paylaşılabilecek.

Hikayelerde öne çıkanlar özelliği, kullanıcıların profillerinde bulunacak. Bu özellik ile kişiler öne çıkmasını istedikleri hikayeyi bu yenilik ile yapabilecekler. Bu özelliklerin dışında Instagram, yakında ek bir uygulamaya gerek duymadan repost yapabilme özelliğini aktif hale getirecek.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.