Instagram Hikayeler Güncelleniyor!

instagram-hikayeler.jpg

Sık sık yeni güncellemeler sunmaya devam eden Instagram, yayınladığı son güncellemesiyle kullanıcılarını sevindireceğe benziyor. Bu güncelleme ile beraber birçok yenilik de uygulaya eklenmiş olacak.

Kullanıma sunulan son güncelleme içerik hakkında net bir bilgi paylaşmasa da önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan yenilikler hakkında göze çarpan özellikler bulunuyor. Instagram uygulamasının daha çok Hikayeler bölümünü hedef halan güncellemeyi biraz yakından inceleyelim..

Yayınlanan güncellemede aşağıdaki özellikler şimdilik yer almayacak. Güncellemenin içeriğinde daha çok hata iyileştirmeleri gibi performans düzeltici özellikler bulunuyor. Ancak yeni özellikler için çalışmalar devam ediyor ve çok yakında kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Uygulama, yayınlanacağı güncellemede Hikayeler bölümüne odaklanıyor. Yeni çıkartmalar Instagram’a eklenecek ve Q&A çıkartması sayesinde sizi takip eden kişilere soru sorup cevap almanıza yarıyor. Bu cevaplar isterseniz gizli kalabilecek. Bu soru kısmında kullanıcılar arka plan rengini de değiştirebilecekler. İlk olarak iOS için yayınlanması beklenen bu özelliklerin daha sonra Android’e geleceği tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git