• 1528 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Instagram Web Arayüzüne Yeni Özellik Geldi!

Yaklaşık 1 ay önce web tasarımını yenileyen Instagram, masaüstü görünümü için yeni bir özellik daha yayınladı. Artık Instagram’ın Web tasarımından da arama yapılabilecek.

En popüler sosyal ağlardan biri olan Instagram, sık sık yenilenerek özelliklerine bir yenisini eklemeye devam ediyor. Kullanıcı sayısında her gün büyük artışların gözlendiği fotoğraf paylaşım platformu, Web tasarımına arama özelliğini getirdi.

instagram arama ozelligi

Yalnızca mobil üzerinden yapılan arama işlemi, artık web üzerinden de gerçekleşiyor. Hashtag ve kişiler, bundan böyle web üzerinden de yapılabilecek. Instagram’ın ilk ortaya çıktığı zamanlarda sadece mobil üzerinden erişimi bulunuyordu. Daha sonra Web sürümü de kullanıcılara sunulmuş, böylece kullanıcılar fotoğraf paylaşımı yapamasalar da, paylaştıkları fotoğrafları web üzerinden görüntüleyebilmişlerdi.

Hem mobil hem de web üzerinden kullanılan Facebook ve Twitter’dan sonra Instagram da kendisini bu yönde yenilemeye başladı. Şimdi gözler sadece mobil üzerinden kullanılan diğer uygulamaların üzerinde…

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

521 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.