Instagram, Yeni Özelliklerine Kavuşuyor!

instagram-guncelleme.jpg

En gözde sosyal paylaşım ağlarından biri olan Instagram, yeni özelliklerini sunmaya hazırlanıyor. Yayınlayacağı bu özellikleri ile beraber uygulama daha kullanışlı hale gelmiş olacak. Oldukça faydalı özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanmayı hedefleyen uygulama, çok yakında hangi özelliklere kavuşacak?

Twitter aracılığıyla ortaya çıkan haberlere bakıldığında Instagram’ın bazı özellikleri denediği gözlendi. Test süreci devam eden bu yenilikler için resmi bir açıklama henüz bulunmuyor.  Ancak çok yakında kullanıma sunulacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Instagram, ilk olarak kişilerin uygulama üzerinde harcadıkları zamanı göstermek için bir özelliği test ediyor. Ayrıca Facebook ile giriş yapma bölümünde de değişiklikler olacak. Böylelikle Instagram, Facebook bildirimlerini de göstermiş olacak.

Sızan bilgilere göre giriş kısmında bir yenilik daha görülüyor. Şifremi unuttum bölümünün yeri değiştirilerek Facebook ile bağlanma kısmı daha da önce çıkarılmış olacak. Aynı zamanda yeni çıkartmalar da sunacak olan Instagram, en dikkat çeken çıkartması olan Internal’ı yayınlayacak. Bunlara ek olarak uygulama, ana akış bölümünde de yenilikler yapacak. Ana sayfada paylaşımlara bakarken hikayeler sabit şekilde kalacak ve boyutları biraz küçültülecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git