Instagram, Yeni Özelliklerine Kavuşuyor!

Sosyal ağlar arasında zirveye oynayan Instagram uygulaması, yakında yayınlanacak olan güncelleme ile yeni özelliklerini kullanıma sunacak. Bu yeni güncelleme ilk olarak iOS kullanıcıları için yayınlanacak.

Güncelleme ile beraber gelecek olan özellikler arasında çevrimdışı veri yedekleme özelliği dikkat çekiyor. Ayrıca uygulama üzerinden yapılan bütün paylaşımlar zip uzantılı dosya olarak indirilebilecek. Yapılan paylaşımların hepsi e-posta adresinize gönderilecek.

Sunulacak bir başka özellik olan arama filtresi sayesinde gelen mesajlar arasından aradığınızı daha kolay bulabileceksiniz. Öne çıkan filtre ise Starred oluyor. Bu filtreyi kullandığınızda mesajları gelen, okunmamış ya da yıldızlanan mesajlar şeklinde filtreleyebileceksiniz.

Yenilikler içerisinde yıldızlı mesajlar da dikkat çeken özelliklerden biri. Bu özellikle ile gelmiş olan mesajlardan istediğinizi bu bölümde kaydedebileceksiniz. Bu mesajları bir arada topladığınızda daha sonra aramanız kolay hale gelecek.

Şimdilik iOS için gelmesi beklense de bu özelliklerin Android için de sunulacağı kesin. Çok yakında gelmesi beklenen Instagram güncellemesi için kesin bir tarih belirtilmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.