• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Instagram, Yeni Özelliklerine Kavuşuyor!

Sosyal ağlar arasında zirveye oynayan Instagram uygulaması, yakında yayınlanacak olan güncelleme ile yeni özelliklerini kullanıma sunacak. Bu yeni güncelleme ilk olarak iOS kullanıcıları için yayınlanacak.

Güncelleme ile beraber gelecek olan özellikler arasında çevrimdışı veri yedekleme özelliği dikkat çekiyor. Ayrıca uygulama üzerinden yapılan bütün paylaşımlar zip uzantılı dosya olarak indirilebilecek. Yapılan paylaşımların hepsi e-posta adresinize gönderilecek.

Sunulacak bir başka özellik olan arama filtresi sayesinde gelen mesajlar arasından aradığınızı daha kolay bulabileceksiniz. Öne çıkan filtre ise Starred oluyor. Bu filtreyi kullandığınızda mesajları gelen, okunmamış ya da yıldızlanan mesajlar şeklinde filtreleyebileceksiniz.

Yenilikler içerisinde yıldızlı mesajlar da dikkat çeken özelliklerden biri. Bu özellikle ile gelmiş olan mesajlardan istediğinizi bu bölümde kaydedebileceksiniz. Bu mesajları bir arada topladığınızda daha sonra aramanız kolay hale gelecek.

Şimdilik iOS için gelmesi beklense de bu özelliklerin Android için de sunulacağı kesin. Çok yakında gelmesi beklenen Instagram güncellemesi için kesin bir tarih belirtilmedi.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.