• 1534 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Instagram’a Son görülme Özelliği Geldi!

Birçok kullanıcının merakla beklediği, birçoğunun da “ne gerek vardı” dediği son görülme özelliği nihayet Instagram için de kullanıma sunuldu. WhatsApp ve Messenger’da bulunan bu özellik, Instagram’ın mesajlaşma bölümüne de gelerek ortalığı iyice karıştıracağa benziyor.

Instagram için yayınlanan yeni güncelleme ile beraber uygulama üzerinden kiminle mesajlaştıysanız o kişinin en son ne zaman Instagram’a girdiğini görmüş olacaksınız. Geçmişte bu özellik WhatsApp’a geldiğinde pek çok kişi memnun olmamıştı. Daha sonra Facebook’a da gelerek durum normalleşmeye başladı.

Ancak en son ne zaman aktif olduğunuzun görülmesini istemiyorsanız bunun da çözümü var. Instagram’da profil kısmında yer alan Ayarlar bölümüne girip Hareket Durumunu Göster seçeneğini kapatabilirsiniz. Ama bu özelliği kapatırsanız aynı WhatsApp’ta olduğu gibi başkalarının da son görülmelerini görememiş olursunuz. Bu nedenle özellikten yararlanabilmek için bir seçim yapmanız gerekiyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

527 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.