251 görüntüleme 0 yorum

Instagram’a Uygulama Olmadan Fotoğraf Paylaşılabilecek!

Yazar:Tarih:13 Mayıs 2017
 

Instagram’a bir süredir gelmesi beklenen yenilik nihayet yayınlandı. Duyuruda yer alan bilgilere bakıldığında artık uygulama olmadan da fotoğraf veya video paylaşımı yapılabilecek.

En popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, bilindiği üzere sadece mobil uygulaması üzerinden paylaşımlara izin veriyordu. Ancak yine bilgisayar üzerinden değil de mobil cihazlardan web sitesine girerek paylaşım yapabileceksiniz.

Instagram’ın ayrıca mobil sitesi de yenilendi. Arama ve bildirim bölümlerinin yanı sıra Keşfet özelliği de eklendi. Ama bu bölüm için uygulamada yer alan Keşfet’in biraz daha sınırlı hali diyebiliriz.

Uygulama telefonlarınızda yüklü değilse bile artık kolayca fotoğraf ya da video paylaşabileceksiniz. Uygulamadan hiçbir farkı bulunmayan yenilikte filtre özellikleri de aynı şekilde kullanılabiliyor.

Bu yeni özelliği hem iOS hem de Android cihazları bulunan herkes kullanabilecek. Tek yapmanız gereken Instagram’ın web sitesine girmek olacak. Şuanda bilgisayar üzerinden kullanıma sunulmayan bu özelliğin bir süre sonra yeni güncellemeyle o platform için de yayınlanması bekleniyor.

İlk yorumu siz atın!
 
Cevapla »

 

Yorum Yaz