• 1536 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Instagram’a Yeni Bir Özellik Geliyor!

Instagram’da bir süredir 3. Parti uygulamalar sayesinde kullanılan özellik uygulamaya gelmeye hazırlanıyor. Bundan sonra Instagram kullanıcıları ek bir uygulamaya gerek duymadan Regram denilen özelliği uygulama üzerinden kullanmaya başlayacak.

Öncelikle Regram özelliğinden biraz bahsedelim. Birçok kişinin kullandığı bu özellik, Instagram’da olan fotoğraflarınızı hem basit hem de hızlı olarak paylaşmanızı sağlıyor. Regram ile kullanıcılar albümde fotoğraf arama zahmetinden ve ekran screen shot alınmış kalitesi kötü fotoğrafları paylaşmaktan kurtulmuş oluyor.

Instagram’a gelen bu özellik, şuanda seçili hesaplar için yayınlanmış durumda. Regram uygulamasıyla birebir olmasa da benzer opsiyonları bulunan bu özellik ile Instagram’a yüklenmiş olan gönderiler story kısmında tekrardan paylaşılarak yorum yapılabilecek.

Gelecek olan bu yenilik şimdilik sadece kişilerin kendi paylaşımlarını story’de paylaşmasına imkan tanıyor. Başka bir seçenek olarak Regram uygulamasını hala kullanmaya devam edebilirsiniz. Güncelleme şuanda test aşamasında olduğu için tüm kullanıcılar için yayınlanmadı. Ancak çok yakında herkes için gelmesi bekleniyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

529 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.