Instagram’a Yeni Bir Özellik Geliyor!

instagram-1.jpg

Instagram’da bir süredir 3. Parti uygulamalar sayesinde kullanılan özellik uygulamaya gelmeye hazırlanıyor. Bundan sonra Instagram kullanıcıları ek bir uygulamaya gerek duymadan Regram denilen özelliği uygulama üzerinden kullanmaya başlayacak.

Öncelikle Regram özelliğinden biraz bahsedelim. Birçok kişinin kullandığı bu özellik, Instagram’da olan fotoğraflarınızı hem basit hem de hızlı olarak paylaşmanızı sağlıyor. Regram ile kullanıcılar albümde fotoğraf arama zahmetinden ve ekran screen shot alınmış kalitesi kötü fotoğrafları paylaşmaktan kurtulmuş oluyor.

Instagram’a gelen bu özellik, şuanda seçili hesaplar için yayınlanmış durumda. Regram uygulamasıyla birebir olmasa da benzer opsiyonları bulunan bu özellik ile Instagram’a yüklenmiş olan gönderiler story kısmında tekrardan paylaşılarak yorum yapılabilecek.

Gelecek olan bu yenilik şimdilik sadece kişilerin kendi paylaşımlarını story’de paylaşmasına imkan tanıyor. Başka bir seçenek olarak Regram uygulamasını hala kullanmaya devam edebilirsiniz. Güncelleme şuanda test aşamasında olduğu için tüm kullanıcılar için yayınlanmadı. Ancak çok yakında herkes için gelmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git