Instagram’a Yeni Özellik Geldi!

instagram.jpg

Instagram’ın güncellenmesiyle birlikte yeni bir özellik daha uygulamadaki yerini alıyor. Bir süre önce Vine’a gelen “döngüsel şekilde oynatma” özelliği, artık Instagram’a da geldi. Böylece videolar izlendikten sonra kendiliğinden başa dönüp oynatılacak.

İlk olarak Vine için yayınlanan bu özellik, videonun devamlı oynatılmasını sağlıyor. Video sona erdikten sonra da yeniden izlemeniz için otomatik olarak başlatılıyor. Bu özellik kimi kullanıcıyı sevindirse de, videonun yeniden oynatılması internet kotasını etkilediği için bazı kullanıcıları da huzursuz etti.

Bu yeni özellik ortaya çıkmadan önce Instagram’daki bir videoyu izledikten sonra sizin yeniden başlatmanız gerekiyordu. Yeni güncelleme iOS ve Android kullanıcıları için yayınlandı. Yeniden oynattığınız videolar için uygulamanın kullandığı veri miktarı değişmeyecektir. Otomatik olarak yeniden oynatılma özelliği ile Vine ile benzerlik taşıyan Instagram, video süresinin uzunluğu ve sesin tek bir hamle ile kapatılması ile öne geçeceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git